Média

Destruction derby s Fasterem. Pojďte se bavit! (video)

Jestli máte volný víkend 2-3.8. tak se přijeďte pobavit do Dobrovice u Mladé Boleslavi. Bude se jezdit, bude se bourat, bude se pařit. Faster magazine se na start postaví také!

Doposud nás zajímali nová nerozbitá auta, ale to se teď změní. Celá redakce vyráží do Dobrovic i s čistě bílým Fordem Mondeo kombi, aby si užila bourací víkend. Part nadšenců do všeho, co má motor a kola tady pořádá závody v Destruction Derby na přírodní trati. Kromě bourání se tady ale bude i pořádně závodit. Trať jsme si projeli a kromě skokánků kluci připravili i jednu klopenou zatáčku. Chybět nebude dobrá muzika, pití a holky. Pokud vás nebaví se jen koukat, tak sežeňte nějaký pojízdný vrak a přijeďte závodit. Startovné je pouze 200 Kč!

První ročník DESTRUCTION DERBY, pořádané Chibuk Racingem se konal na letišti u Mladé Boleslavi v podstatě jako sranda match. Nicméně obrovská divácká účast (přes 600 diváků) a slušná jezdecká (39 aut) rozhodla o tom, že se v letošním roce pojede další kolo. Jen ve větším měřítku a na profesionálnější úrovni o víkendu 2.8-3.8.2014. Dalším z bodů akce je doprovodný program složený z vystoupení různých hudebních skupin, ať už více, či méně známých. Chceme dá šanci všem, kdo chce udělat něco pro to, aby se diváci bavili. Navíc svojí účast přislíbili i taková jména jako je Petr Bartoš (ME Autocross) a Michal Mároši. Pro zpestření mezi rozjížďkami bude např. pokus o překonání světového rekordu v pivní štafetě 100 lidí x 100 piv a mnoho dalšího.

Kde to bude: Areál JP stav Dobrovice
Kdy to bude: 2.-3.8.2014

Program:
Technická přejímka vozů 6:30-9:30
Rozprava s jezdci a rozlosování jízd 9:30-10:00
Start závodu 10:30
Dámská rozjížďka 14:00
Konec závodu 19:00
Vyhlášení výsledků 19:15
Start koncertu rockových kapel 19:30

Po celý den doprovodné programy:
pokus o překonání světového rekordu v pivní štafetě 13:00, možnost svezení v obrněném transportéru z 2. světové války, exhibiceautokrosového speciálu, kterou předvede dávač Pepíno, vložený mx závod (Petr Bartoš), soutěž o co největší ujetou vzdálenost v jízdě po dvou kolech, soutěž v parkování mezi dva podélně stojící vozy, veřejná dražba vítězného speciálu 00:00

Zdroj: iFaster

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.