Máme tu další výzvu pro ty, co se rádi pohnou, a nebo pro ty, co se hejbou neradi, ale maj depky z toho ze se blížej k jateční váze po vánočním obžerství, a chtěj s tím trapně něco narychlo udělat :).

Tentokrát se jedná o noční vejšlap na Sněžku na východ slunce.

Hned na začátku chcem podotknout, že tenhle trip je věnován Petře Koudelkové, která zdatně válčí s nemocí motýlích křídel, a my se ji snažíme v tom pomáhat, ať už morálně, či finančně.

Zváni jsou všichni, kdo chce něco udělat pro sebe i pro dobrou věc. My vám můžem přislíbit,  vpoho atmosféru skoro všech CHIBUK dávačů i nedávačů :).

Startujeme hromadně autobusem (nebo dvouma) od Olympie M.B. 28. 12. 2016 v 2:00, který nás doveze do Pece pod Sněžkou. Tam v rychlosti prozradíme co a jak, a v 5:00 vyrážíme směr vrchol. (Kdo chce, může dorazit na start svoji károu.) Bus parking: https://goo.gl/maps/i5eixXB7MpG2.

Svítat nám bude v 7:59, takže to za tři hodiny musej stihnout i ty nejvetsi lemry :). Neee, teď vážně. Upřímně si nemyslíme, že to je jednoduchý výlet, a kvůli nevyspitatelnosti počasí, je potřeba k tomu přistoupit trošku s pokorou a připravit se na to. Ten kdo tam nastoupí rovnou z ňáký kalby, bude za frajera/ku, ale to by asi nebyl ten správnej přístup. Jednoduše se muže stát že nahoře bude mlha, že si neuvidíš ani konec svých rukou, ale v tomto případě s počasím nehnem, bo máme omezený rozpočet :).

V 9:00 je plánovaný příchod na Luční Boudu, kde si dáme snídani. Tam se zdržíme asi hodinu a pul, takže v 10:30 startujeme dolu k busu. Myslíme, že by to měli všichni bez problému zvládnout za dvě hoďky, tim pádem ve 12:30 řidič skočí za rajčáky a startujem domu dělat fňuk, fňuk. Důležité info ohledně cesty dolů. Zastáváme toho názoru, že by se nahoru nemělo ťapkat proto, aby se zas ťapkalo dolu :), a proto je tu nápad, který bude bolet asi dost lidi :). Posílám odkaz na urychlovač cesty dolu: Klu-Ski, tak si to objednejte, kdo chcete a dáme pak Death-Match dolů s vostrejma loktama.

Vstupné-výstupné je dobrovolné a je v něm zahrnuta cesta busem tam i zpět, kterou platí Chibuk. Všechny peníze, které vyberem, poputují ten den Pétě, takže nebuďte škrti. Věříme, že pár stovek nikoho na lopatky nepoloží. Jestli někdo ví, že se zúčastní, klikněte na FB událost: Pěšky až na vrchol Sněžky, ať víme aspoň přibližnej počet lidí kvůli organizačním věcem.

Kdyby někdo měl nějakej dotaz nebo nápad, jak to třeba vylepšit nebo tak, šupsemstim.
T. Tochtar602848184