Chibuk Racing si vás dovoluje pozvat na první oficiální párty:

Chibuk Jamboree vol. I

DRESS CODE: industriální retro styl :)
Hashtag: #chibukjamboree (Facebook, Google+, Twitter)

Datum: 23. 1. 2016
Místo: Areál TIBA Josefův Důl – v bývalé jídelně (nachází se cca 51.7 metru od hlavní vrátnice) – odkaz na mapu
Start: 19:00
Konec: až se nám bude chtít

Fotodokumentace: Jamboree – gallery (2016)

Vstupné:
Muži 100 Kč v retro hadrech, 150 Kč v normálním oblečení
Ženy 50 Kč v retro hadrech, 100 v normálním oblečení, 0 Kč bez oblečení :)

Chibuk Jamboree

Přišlo nám to tu v okolí MB trošku mrtvý, tak jsme se rozhodli to tu trošku oživit a uspořádat párty, ale né úplně běžnou, páč těch je dost a my spíš raději něco trošku vostřejšího. Nápadů na zpestření týhle akce jsme dostali hodně, ale z různých důvodů se jen něco dalo použit.

Cílem týhle akcičky je dostat fajn lidi na jedno místo, pobavit se, zasmát a v neposlední řade finančně pomoct Petře Koudelkové, která trpí zákeřnou nemocí motýlích křídel. Chibuk Racing Petru podporuje už od začátku, a zpětně musíme uznat, že to byl perfektní nápad, páč za to jak s tou nemoci válčí, si to určitě hooodně zaslouží, a hlavně máme 100% jistotu, že ty peníze, které ji dáme, neskončí u nějakýho charitního podělávače, jak to v dnešní době občas chodí :(. Máme spoustu známých, kteří se dozvěděli o týhle akci i o Petře a poskytuji nám čím dál tím víc věcí do tomboly páč čistý výtěžek z tomboly v ten večer transparentně poputuje do jejích rukou. Takže jestli někoho něco napadá, jsem na drátě. Můžou to byt i naky originální kraviny, i věcné ceny. Určitě nepohrdnem čímkoliv.

Nějakej ten pátek jsme hledali ten správnej, dobově, komunistické, strašidelnej prostor pro Chibuk Jam. Vol. 1, až nakonec zazvonil telefon od Earla, následovala prohlídka areálu bývalé textilky TIBA a po vkročení do opuštěné podnikové jídelny nám vyrostly banány na hubách :).

Takže jídelna byla jasná, a dress code tím pádem taky. To oblečení je docela jednoduchá disciplina, proste něco dobového, cokoliv co by mohlo patřit do nějaký továrny nebo i do kanclu v továrně někdy třeba před 20 až 180 lety :), hlavně nic drahého, páč je veliká pravděpodobnost, že by něčí milovanej retro oblek mohl přijít k újmě. Je to tam takový spis jakoby hegeš, ale zároveň hustý. O teplo se budou starat dvě naftové rakety, takže dávejte bacha, ať si nespálíte část oděvu či sebe (kámošova část oděvu už by nemusela bejt tak špatná :). Po Destruction Derby vol. 3 by si spousta lidi řekla, že Chibuk už s foam pitem (molitanová jáma) na akcích dá pokoj, ale opak je pravdou a chystáme tam nějaké vytvořit. Není tam moc prostoru pro rozjezd na čemkoliv co má i nemá kola,ale to se ňák pořeší, takže kdyby někoho cokoliv napadlo, šup tam s tím. Třeba starý sáňky, tříkolky, kola prostě vše. Budem mít k dispozici i takovou rampičku před tu jámu. Jestli má někdo koule a umí tam něco namotat na kole, tak ať dorazí i s vostrym kolem a pak může zamachrovat a my se z toho rádi posadíme na prdel :).

Všichni si tam budou moct vyzkoušet jízdu na rodeo bejkovi, na kterém se prej údajně nedá udržet. Obzvlášť zajímavý pak bude podle nás pohled na pokusy jízd zástupkyň něžného pohlaví :) a myslím, že by to měli být pokusy nejzdařilejší, páč by v tom měli mít praxi z domova! :).

Zahrajou nám tam nějaký ty kapely, ale dost z nich je ještě v jednání. Potvrzenou máme jen „Spálenej Ksicht“, ale určitě tam nebudou jen oni.
Točit se bude Plzeň a bude stát kolem 30, Kč. Nějaký to jídlo tam bude k mání taky, ale ještě řešíme v jaké podobě. Bar s tvrdým je samozrejmnosti.

Uvnitř bude zřejmě zákaz kouření, protože tam není možnost cirkulace vzduchu + bezpečnostní důvody. Kouřit se bude moct venku mezi vchodem a východem.

Parkovaní vně areálu Tiby.
Jídelna se nachází cca 51.7 metru od hlavní vrátnice.

Taxislužby nám bude zajišťovat firma Taxi Ali. Budou jezdit za zvýhodněné ceny na čísle +420777008988

Vstupné:
muži 100 Kč v retro hadrech, 150 Kč v normálním oblečení
Ženy 50 Kč v retro hadrech, 100 v normálním oblečení, 0 Kč bez oblečení :)

Myslím, že je to nějak tak zhruba vše.
Kdyby měl někdo nějaký dotazy či nápady, volejte +420602848184 Tomáš Tochtar