CHIBUK HILL BUSTERS

MENU:

> Slovo úvodem
> Místo, datum a čas konání
> Seznam přihlášených
> Registrace

Slovo úvodem:

Jedná se o závod jednotlivců do strmého vrchu na motocyklech všeho druhu. Cílem je vyjet co nejvýš nebo až na vrchol a stát se tak "Hill Buster" (krotitelem kopce).

Po několika letech hledání toho správného kopce to už vypadalo dost beznadějně… Jenže pak se nám zrodil nápad, uspořádat HB přímo v Boleslavi, a to jen kousek od místa našeho působiště. Milionkrát jsme za ty léta projeli kolem boleslavské střelnice a nikoho by ani ve snu nenapadlo, že by to tam mohlo klapnout. Jenže naděje umírá poslední a CHIBUK nehází jen tak flinty do žita! Následovalo jednání se střeleckým klubem, a to hlavně s předsedou panem Františkem Kadavým.

Nevypadalo to ze začátku nějak slibně, jenže se ukázalo, že jsou to chlapi na pravém místě, a že nám rozumějí, když chceme udělat akci pro lidi, i když bylo jasné že "závodění" na motorkách není zrovna jejich šálek kávy. Takže se nám dostalo vysněné odpovědi ANO!!!, ale pod podmínkou, že to povolí město MB.

Cesta k vyřízení všech žádosti a výjimek byla taky trošku trnitá, ale díky elánu všech zapojených lidi a hlavně lidskému a vstřícnému přístupu lidí z boleslavského magistrátu se dala zvládnout. Takže teď je opět míč na naší straně hřiště a my makáme jak o medaile, abychom pro Vás lidi na 15 září připravili co nejlepší zázemí a podívanou!

Bude to první ročník a ten sebou ponese určitě nějaké ty chybičky, které se budeme snažit do příštího ročníku vychytat. V návaznosti na to je těžké předem určit přesný časový harmonogram, jelikož třeba nevíme, kolik bude účastníků, kteří mají „gule“ se postavit pod ten kopec, otočit „heftem“ a vystřelit nahoru. Nicméně budeme muset vše dělat s časovou rezervou i za tu cenu, že se hold občas na něco počká, anebo se něco urychlí. Spíš ale budeme chtít, aby to „odsejpalo“ a aby z toho nebylo mistrovství světa v čekání.

Proběhne určitě nějaký ten „trenal“, „qalda“ a vyřazovací jízdy. Budou se sčítat ujeté metry. Máme v plánu udělat dvě tratě, po kterých se pojede. Nejdřív lehčí a pak trošku složitější. Určitě někoho napadá otázka, jak ten kopec bude tak asi prudký?? Můžeme vás ujistit, že bude prudký tak AKORÁT!
Důležitá je skutečnost, že podklad je měkký a až na nějaký ten pařez bude kde si bezpečné ustlat.
Berte na vědomí, že pokud se rozhodnete přijet to zkusit, tak svou účastí pobavíte nejen sebe ale i nějaké to obecenstvo, což bohužel nebývá moc zvykem. Rozhodně to nemusí být žádný mistrovský výkon, kterým můžete přimět lidi k potlesku.

Zkusíme vymyslet i nějaký ten doprovodný program, ale nebude to jednoduché.
Večer po vyhlášení nejlepších "Hill Busters" proběhne nějaké to pivko a drinky, ať to můžeme řádně zhodnotit. Po celou dobu akce budou v areálu stánky s občerstvením.

Prosíme diváky a účastníky, aby striktně dodržovali pokynů pořadatelů. Bylo by taky dobré udržovat pořádek, ať tam nemusíme po někom sbírat odpadky, vajgly a tak… Věřte, že i tak s tím vším máme dost práce!

Díky za přečtení a hlavně za to, že dorazíte a tím povzbudíte tým obětavých lidí jménem Chibuk Racing! Ale taky již tradičně Petru Koudelkovou, která trpí zákeřnou nemoci motýlích křídel.

Váš CHIBUK!

Místo, datum a čas konání:

Střelecký areál Mladá Boleslav
Vinecká 326, 293 01 Mladá Boleslav

Datum a čas:
Sobota, 15. 9. 2018 – 12:00

Vstupné:
100,-
Startovné:
500,-

Pořadatel akce:
Chibuk Racing z.s.
Berlínská 1488/3
Praha Hostivař
100 00

Plánek areálu:

Mapka:

Seznam přihlášených:

Po zpracovaní údajů (odebrání duplicit, chybných zadání a dalších kontrol) se níže zobrazí údaj z registračního formuláře.
Zpracování probíhá manuálně. Mějte prosím strpení, pokud se jméno v seznamu hned neobjeví. O úspěšné registraci vás informuje sám formulář po odeslání údajů.

PořadíJménoPříjmení
1TomášTochtar
2JanKis
3Tomas Biksadský
4JosefNovák
5DanVitvera
6VáclavBína
7VlastimilBím
8Josef Šrajla
9Martin Pakandl
10Ales Krovina
11Rudolf Barák
12Roman Vacikar
13Tomáš Trojan
14Jiří Tuček
15Patrik Medáček
16Tomáš Fraňo
17Karel Pokorný
18Jiří Kašpárek
19Aleš Polák
20René Gobernac
21Ondřej Josifek
22Radim Lukš
23Jaroslav Přibyl
24Oldřich Cholenský
25Jiří Bíško
26Jan Michalík
27Kostic Čermák
28Dan Gic
29Radek Volf
30Rudolf Stutz
31Pavel Lörinc
32Radek Šimon
33Štěpán Hovorka
34Martin Kolařík
35JosefČerný
36Rudy Ďurech
37Jan Lhoták
38Václav Kofroň
39David Váňa
40Jan Svárovský
41Dominik Jůda
42Kamil Procházka
43Jan Rudolf
44Jan Rudolf ml.
45Libor Kostecký
46Robert Andýsek
47David Valeš
48Albert Valeš
49Zdeněk Macháček
50Martin Michalík
51Vlastimil Michalík
52Milan Michalík
53Ondřej Šimáček
54michal RÁFEK rejfek
55Jakub Zábranský
56PetrSirotek
57David Čáp
58Jiří Herclík
59Jakub Sedláček
60Honza Balaš
61Dominik Kincl
62Martin Hradil
63Patrik Primásek
64Fany Váňa
65Fanda Blumel Jr.
66Radek Kaucký
67Milan Stránský
68petr čermák
69Petr Novotný
70Michal Javůrek
71Roman Korber
72Michal Reisinger
73Radek Braun
74Ladislav Marek
75Martin Balatka ml.
76Radek Paducha
77Tomáš Kolanda
78Petr Šlehofer
79Martin Malát
Přihlášení pod čarou:

Z důvodu kapacity depa nemůžeme na startu přijmou větší množství závodníků. Pokud se někdo z platné startovní pozice odhlásí, šanci dostávají závodníci pod čarou dle pořadí registrace. Děkujeme za pochopení.

PořadíJménoPříjmení

Registrační formulář: